Kariéra

Naša spoločnosť ponúka možnosť externej spolupráce alebo partnerstva, a to prostredníctvom sprostredkovania predaja služieb z aktuálneho portfólia spoločnosti, alebo na základe dohôd v zmysle aktuálneho znenia zákonníka práce.

Hľadáme spolupracovníkov zo všetkých regiónov Slovenskej republiky.

Do tímu majú otvorené dvere iniciatívni jednotlivci, ako aj účtovné a ekonomické kancelárie či podnikatelia, advokátske kancelárie, auditori, daňoví poradcovia, poradcovia v oblasti poskytovania finančných služieb a pod.

NEVÁHAJTE A INFORMUJTE SA O MOŽNOSTIACH VZÁJOMNEJ SPOLUPRÁCE TU !!!

Systém odmeňovania pozostáva zo zmluvne zakotvených  jednorazových provízii vyjadrených percentuálne z cien podľa aktuálneho cenníka našich služieb (očistených o súdne poplatky) za stanovené hodnotiace časové obdobie. Hodnotiacimi obdobiami sú kalendárny mesiac, štvrťrok, polrok a rok. Provízie a odmeny sú vyplácané po definitívnom ukončení obchodného prípadu, t.j. napr. pri zápise novej spoločnosti do OR, pri zápise zmien do OR a pod. Provízie sú vyplácané podľa dosiahnutých obratov a bonusov mesačne. Na základe vyhodnotenia dosiahnutých výsledkov za kalendárny rok je TOP 5 spolupracovníkov odmeňovaných aj podľa dosiahnutých ekonomických výsledkov spoločnosti na základe rozhodnutia konateľa spoločnosti.

 

Tým z vás, ktorých baví práca v korporátnom sektore a preukážu pozitívne výsledky, spoločnosť ponúka aj možnosť trvalého pracovného pomeru a následného kariérneho rastu. Pre účtovné firmy a ekonomické kancelárie ponúka naša spoločnosť dlhodobú spoluprácu s možnosťou zazmluvnenia za veľmi výhodných podmienok.

V prípade záujmu a dobrých výsledkov ponúkame aj spoluprácu na báze obchodných zástupcov s kontaktmi na tejto internetovej stránke.

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu?

Informuj sa, resp. pošli nám svoj životopis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo nás kontaktuj prostredníctvom kontaktného formulára.

Čo ponúkame ?

  • seriózny prístup a jednanie
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • bezplatné poradenstvo

 

ProfiEkon, s.r.o.

Východná 2338/21
911 08 Trenčín

Telefón : +421 944 920 598
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

PARTNERI:

Partneri

(c) Copyright 2012     Companybusiness.sk.       All Rights Reserved