Fantastické zľavy

Pripravili sme pre Vás aj fantastické zľavy:

Nezáväzná objednávka

 

HOPE  ZĽAVA

V prípade budúcich zmien v nami založenej alebo predanej spoločnosti ready–made (napr. zmena konateľa, zmena sídla, zvýšenie základného imania a pod.), poskytujeme 15% zľavu z ceny našej služby.

TRUST  ZĽAVA

Ak opakovane využijete naše služby súvisiace so založením obchodnej spoločnosti, resp. predajom spoločnosti ready-made, získavate 10,11,12,13,14 a 15 % zľavu z ceny našej služby podľa počtu opakovaného využitia tejto služby. V tomto prípade sa počet opakovaní počíta  ak opakovane využívate naše služby ako zakladateľ(spoločník) právnickej osoby, resp. keď zakladateľom spoločnosti je právnická osoba, v ktorej ste zakladateľom(spoločníkom).

BUSINESS  ZĽAVA 

Ak nás odporučíte svojim obchodným partnerom, svojim známym a tí využijú naše služby, dostanú 10% zľavu na našu službu jednorazovo, vy získavate automaticky 15 percentnú zľavu na takú istú službu. Odporučenie je potrebné ohlásiť pred využitím služby.

ACCOUNT  ZĽAVA 

V prípade, ak sa rozhodnete pre vedenie účtovníctva v našej spoločnosti, poskytujeme Vám zľavu 15 percent na všetky služby z našej ponuky po celú dobu, kým budete našim klientom.

CHANCE  ZĽAVA

Nezamestnaným, ktorí sú, resp. boli v evidencii na ÚPSVaR a využijú naše služby do 6 mesiacov od ukončenia tejto evidencie, poskytujeme zľavu 15% z ceny našej služby jednorazovo. Je potrebné doložiť doklad o vyradení z evidencie na ÚPSVaR.

YOUTH  ZĽAVA 

Absolventom škôl poskytujeme na našu službu 15% zľavu jednorazovo najneskôr do 9 mesiacov od ukončenia štúdia. Je potrebné doložiť doklad o ukončení školy.

SENIOR  ZĽAVA  

Dôchodcom pri prvom odchode do dôchodku poskytujeme na našu službu 15% zľavu jednorazovo najneskôr do 6 mesiacov odo dňa odchodu na dôchodok ( starobný, predčasný, invalidný). Je potrebné predložiť rozhodnutie Sociálnej poisťovne o priznaní dôchodku.

CRASH  ZĽAVA 

V prípade likvidácie a konkurzu nami založenej alebo predanej spoločnosti ready-made poskytujeme 15 % zľavu z ceny našej služby.

 

Zľava sa vypočítava transparentne z ceny našich služieb(bez správnych poplatkov) a bude odpočítaná z fakturovanej čiastky. Jednorazová zľava sa vzťahuje na zákazníkov, ktorí v čase objednávky daný typ našej služby ešte nevyužili. Vyššie uvedené zľavy nemožno kombinovať navzájom ani kombinovať s balíčkami služieb. Môžu byť kombinované s dodatkovými službami ponúkanými  v balíčkoch služieb a možno si ich dokúpiť v zmysle cenníka dodatkových služieb, alebo po vzájomnej dohode.

 

 

Zabezpečíme Vám VÝPIS Z OBCHODNÉHO REGISTRA v listinnej podobe použiteľného na právne úkony pre všetky podnikateľské subjekty za rovnakú cenu, ako obchodný register(6,50 Eur + poštovné) a nemusíte nikde chodiť, doručíme Vám ho do 3 pracovných dní od úhrady na Vami zadanú adresu spolu s faktúrou.

TU si môžete objednať službu VÝPIS Z OBCHODNÉHO REGISTRA.

ProfiEkon, s.r.o.

Východná 2338/21
911 08 Trenčín

Telefón : +421 944 920 598
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

PARTNERI:

Partneri

(c) Copyright 2012     Companybusiness.sk.       All Rights Reserved